Dzień dobry,

W dniu 5 listopada odbyło się zebranie, na którym wybrany został nowy zarząd, zmieniona została siedziba stowarzyszenia. 

Nowym prezesem został Pan Marek Poduch.

Adres nowej siedziby to ul. Świętego Rocha 13/15 lok. 219 Białystok.

Telefon i emial stowarzyszenia nie ulegają zmianie. 

Wprowadzone  zostały także zmiany w regulaminie i cenniku, które obowiązywać będą od 01.01.2023 roku. Zmianą w regulaminie jest ilość miotów od suki/kotki w danym czasie. Aktualnie jest to jeden miot w ciągu roku kalendarzowego od stycznia 2023 roku będą to 3 mioty na 2 lata.  

Od 05.11.2022 karty miotu prosimy przesyłać tylko drogą elektroniczną na nasz adres emial a płatności przyjmowane będą tylko na konto. 

Poniżej dostępny nowy regulamin i cennik obowiązujący od 01.01.2023 

Stowarzyszenie Miłośników Psów I Kotów HAPPY 

 

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.docx)REGULAMIN.docx[ ]32 kB

 Witamy!

Wszystkich hodowców zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu oraz przyszłych hodowców prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem naszego stowarzyszenia. Dotyczy się on ilości miotów, momentu  ich zgłaszania oraz warunków hodowli jakie należy spełniać aby hodowla, mioty i zwierzaki były u nas zarejestrowane.  Każde wykrycie naruszenia regulaminu przez hodowcę niesie konsekwencję upomnienia lub odmowy zarejestrowania miotu ( dotyczy przypadków, gdy jest więcej niż 1 miot od 1 suki/kotki w ciągu roku kalendarzowego) W przypadku dwóch upomnień hodowla zostanie wykreślona z listy hodowli zarejestrowanych. 

Poniżej przedstawiamy jeszcze raz regulamin. 

Pozdrawiamy!

Stowarzyszenie Miłośników Psów i Kotów HAPPY

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin Hodowli  HAPPY.docx)regulamin[ ]32 kB
Czytaj więcej...

Kolejne artykuły są w trakcie redagowania i sukcesywnie będą zamieszczane.